HİZMETLERİMİZ

Modern Çağda
Sektöründe lider

Modern tasarımlar ve geniş ürün yepazesi ile çağın beklentilerini karşılayan, müşteri memnuniyeti merkezli çalışma anlayışı ve modern uygulamalarımız ile duvar kaplama sektöründe öncüyüz.

Duvar Dekorasyonu Ürünleri

Duvarlarınızın sadelikten kurtulup odalarınıza farklı bir hava katmayı düşünebilirsiniz. Ya da dış cepheniz için farklı bir görünüm elde etmek isteyebilirsiniz. Kültür Taşı ve Kültür Tuğlası başta olmak üzere çeşitli duvar panelleri ve duvar dekorasyonu ürünleri ile hayalinizdeki projeyi gerçekleştiriyoruz.

Duvar Kaplama Uygulamaları

Duvarlarınızın düz ve sade görünümünden sıkılmış olabilirsiniz. Fakat duvarları ihtişamlı gösteren tek şey rengi değildir. Çeşitli ekoratif tuğla ve taşların zevkinize uygun renkleriyle duvarlarınızın görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Seramik Blok Duvar Kaplama

Yüksek ısılarda pişirilerek üretilen seramik blokların modern çizgileri yüksek dayanıklılık ve sıfır su emici özelliği ile birleştiğinde duvarlarınıza modern bir görünüm katmanıza olanak sağlar.

Kültür Tuğlası Uygulama

Eski tuğla görünümünü seviyorsanız ve duvarlarınızda bu görünümü yaşamayı tercih ediyorsanız kültür tuğlası çeşitlerimize göz atın. Kültür tuğlası uygulama işleriniz için bilgi alınız.

Kültür Taşı Uygulama

Granit ve mermer gibi çeşitli taşların boyutlandırılarak farklı renk ve dokularda ayrılmasıyla elde edilen kültür taşı duvar kaplama ürünler son yılların duvar dekorasyonu kategorisinde en çok tercih edilen ürün kategorisidir.

Klinker Tuğla Uygulama

Çoğunlukla dış cephe duvar kaplama uygulamalarında tercih edilen klinker tuğla modelleri uygulama açısından kolay ve göze hitap eden duvar kaplama ürünüdür.

Patlatma Taş Uygulama

Traverten patlatma taşlar renk ve boyut bakımından oldukça fazla çeşide sahiptir. Duvar dekorasyonu için patlatma taş tercih etmeyi düşünüyorsanız ürün yelpazemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Fiber Duvar Paneli

Mekanlarınızın dekorasyonunda modern görünümler elde etmek için fiber duvar panelleri tercih edebilirsiniz. Taş duvar paneli, tuğla duvar paneli ve ahşap duvar paneli çeşitleri mevcuttur.

Poliüretan Kütükler

Ahşap görünümlü poliüretan kütükler iç mekan tasarımlarınızı tamamlayıcı ürünler olarak nitelik kazanmakta ve duvar kaplama uygulamalarını benzersiz kılmaktadır.

Ne Yapıyoruz _

Duvar dekorasyonu alanında hizmet veriyoruz. Kültür tuğlası, kültür taşı, klinker tuğla, patlatma taş, fiber duvar panelleri, seramik blok, poliüretan kütükler ile yaşam alanlarınızı özelleştiriyoruz.
Siz hayal ediyorsunuz, biz hayalinize ulaştırıyoruz.

1400+ Tamamlanmış Proje

Müşteri memnuniyeti sınavını başarıyla tamamladığımız projelerin sayısı resmi kayıtlarımıza göre 1400'ün üzerinde.

100+ UZMAN PERSONEL

Dekoratif duvar kaplama uygulaması alanında uzman 100'ün üzerinde çalışanımız mevcut.

18+ DEVAM EDEN PROJE

Uzman personellerimiz ile duvar kaplama uygulaması yaptığımız projelerimiz 18'den fazladır.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Size daha kaliteli hizmet verebilmemiz için ücretsiz fiyat teklifi hizmetimizden yararlanın.

GELECEĞİ, BİRLİKTE İNŞA EDİYORUZ

Hayalinizdeki evin neye benzediğiyle alakalı küçük de olsa bir fikriniz varsa bizimle paylaşın. Sizi hayalinize ulaştırmak için ne gerekiyorsa yapalım.

tr_TRTurkish