Gizlilik Sözleşmesi

tarafından Özdemir Grup

DekorArt.net, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. 

DekorArt.net sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece DekorArt.net bünyesinde kullanılmaktadır. DekorArt.net, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

DekorArt.net, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler DekorArt.net müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla DekorArt.net iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerintalep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “DekorArt.net tarafından adresinize gönderilen iletileri almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayın. ” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde DekorArt.net sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin DekorArt.net ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Her türlü sorunuz için; 02165613643 no’lu irtibat numaramızdan  veya pazarlama@dekorart.net adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

tr_TRTurkish